23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ ۱۲:۱۶:۲۷
کد مطلب:  iQousmWB
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان:
توزیع شیر در مدارس منتظر ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش است

یعقوب علی عبادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان زنجان گفت: توزیع شیر در مدارس این استان همزمان با سراسر کشور پس از ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش آغاز می شود اما تاکنون ابلاغ نشده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ایرنا،یعقوب علی عبادی در گفت وگویی اظهار داشت : هر ساله بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت آموزش و پرورش در میان دانش آموزان شیر توزیع می شود.
وی با بیان اینکه تاکنون فقط 50 درصد از اعتبار 25 میلیارد ریالی خرید و توزیع شیر سال گذشته به شرکت ها پرداخت شده است، از توزیع 24 نوبت شیر میان دانش آموزان در سال قبل خبر داد.
عبادی اظهار کرد: هم اکنون هم در صورتی که تا دی امسال دستورالعمل های لازم به اداره کل ابلاغ شود، می توان تاپایان سال تحصیلی جاری 24 نوبت شیر در میان دانش آموزان توزیع کرد.
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: برای توزیع 24 نوبت شیر در سال جاری هم حداقل اعتباری معادل 25 میلیارد ریال سال گذشته مورد نیاز است.
وی خاطر نشان کرد: این شیر از سه سال قبل در میان تمام پایه های تحصیلی و در میان همه 180 هزار دانش آموز زنجانی توزیع می شود.

به اشتراک بگذارید :