18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ ۱۱:۴۱:۲۴
کد مطلب:  uCD9mCWd
مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در آیین 13 آبان:
دانش آموزان با درک شرایط جامعه باید مدافع ارزشهای دینی و ملی باشند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: یک دانش آموز در حد تراز جمهوری اسلامی باید شرایط جامعه را به خوبی درک کند و مدافع ارزشهای ملی و دینی باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش باوی، مجید موحدیان، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در حاشیه آیین نواختن زنگ استکبار ستیزی که در دبیرستان دخترانه سعادت برگزار شد، گفت: یک دانش آموز در حد تراز جمهوری اسلامی باید شرایط جامعه را به خوبی درک کرده و مدافع ارزشهای ملی و دینی باشد و از اصول لذت بخش مرام خانواده ایرانی پیروی کند

موحدیان ادامه داد: بخشی از هویت انقلاب اسلامی ما در روز 13 آبان شکل گرفته است و در این روز مردم ما نشان دادند هرجایی که برای حفظ انقلاب حضور آنها لازم بوده، حضور داشته‌اند.

وی اضافه کرد: امروز دانش‌آموزان با حضور پرشور خود در مراسم 13 آبان نشان می‌دهند در عرصه‌های استکبارستیزی و ادامه راه انقلاب استوار هستند.

مدیر آموزش و پرورش باوی بیان کرد:  واقعه سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.

 

به اشتراک بگذارید :