25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ ۱۴:۳۲:۳۴
کد مطلب:  9ilOXZEW
مدیر کل امور شاهد وایثارگران وزارت:
کیفی سازی مدارس شاهد راهکاری برای افزایش توانایی دانش آموزان این مدارس

مدیر کل امور شاهد وایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: کیفی سازی مدارس شاهد راهکاری برای شکوفایی استعداد ، قابلیت وتوانایی دانش آموزان این مدارس دانست.

به گزارش مركزي اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مركزي، کارگاه آموزشی مدیران و کارشناسان مدارس شاهد استان مرکزی با حضورمدیر کل امور شاهد وایثارگران و مشاور وزیر در امور ایثارگران، مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی، معاون آموزشی امور شاهد، مسئول طرح پراکنده شاهد وزارت و حمزه لویان مشاور مدیرکل استان در امور شاهد برگزار شد.

رزاقی در این جلسه گفت: مدارس شاهد به عنوان مدارس دارای اهداف ، ماموریت و اساسنامه مشخص و تعریف شده در جهت ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی خود با استفاده از استعداد ، قابلیت و توانایی دانش آموزان قادر خواهند بود جایگاه اصلی خود را کسب نمایند.

مدیرکل امور شاهد وایثارگران وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس شاهد موقعیتی برای شکوفاسازی استعداد ، قابلیت و توانایی دانش آموزان این مدارس است بیان داشتند ما باید شرایطی فراهم نمائیم تا دانش آموزان با افزایش کیفیت مدارس علاوه بر داشتن احساس رضایت برای پرورش خلاقیت خود تلاش نمایند.

به اشتراک بگذارید :