26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ ۱۰:۰۷:۳۹
کد مطلب:  6Q6h2ZE5
در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد،
آیین افتتاحیه کارگاههای آموزشی طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزی

آیین افتتاحیه کارگاههای آموزشی طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزی با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و معاون اداره کل بهزیستی استان تهران در سالن آیت الله رفسنجانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ضرورت مشارکت دانش آموزان در مسائل مختلف ، گفت: آگاهی ، دانش  و آموختن لازمه اصلی توفیق در این طرح هاست.

وی با تاکید بر این که هر قدم کوچکی ، کمک خواهد کرد تا مسیرهای بلند را بپیماییم ، تصریح کرد: به ثمر رسیدن این طرح ها مشارکت جدی همه سازمان ها و نهاد ها  را می طلبد  و باید با یک مشارکت همگانی و همدلانه زمینه های مشارکت جدی دانش آموزان را فراهم کنیم .

رحیم در پایان با اشاره به اینکه شعار سال گذشته این معاونت "به مدرسه باز می گردیم " بود، خاطرنشان کرد:امسال را با شعار " مدرسه کانون تحول محله" آغاز کردیم و سعی داریم با آموزش های لازم میزان مشارکت دانش آموزان را تا بالاترین سطوح در خانواده و جامعه ارتقا دهیم.

گفتنی است طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزی امسال در 30 مدرسه و 60 کلاس متوسطه دوره اول برگزار می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :