20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ ۱۴:۳۶:۱۶
کد مطلب:  wnLbcyOu
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
یوم الله سیزده آبان برگرفته از نهضت عاشورا است

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از حضور دانش آموزان و فرهنگیان گرامی در مراسم یوم الله سیزده آبان تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،سید مجتبی هاشمی معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این باره گفت: بار دیگر حماسه آفرینان عرصه دشمن شناسی و رهروان 36 هزار شهید دانش آموز و پنج هزار شهید فرهنگی همگام با معلمان و آموزگاران خود پای در میدان ایمان نهادند و دیگربار آرمان های برگرفته از نهضت عاشورا و اربعین را سرمشق درس امروز قرار  دادند.

وی افزود: آفرین بر غیرت دینی و همیت آگاهانه جوانان و نوجوانانی که با حضور به هنگام و ارزشمند خود، فهم دقیق و شناخت آگاهانه خود در دفاع از آرمان ها و حرکت در مسیر تعالی و پیشرفت کشور  را به منصه ظهور گذاشتند.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: اینجانب مراتب سپاس و تقدیر خود را از هفته ها تلاش و مجاهدت دانش آموزان و بالاخص اعضای تشکلهای دانش آموزی، مدیران، معاونین و دبیران و همکاران محترم مدارس و مناطق و هم چنین مساعدت سایر نهادهای فرهنگی و انقلابی استان در برگزاری مطلوب این حماسه بزرگ اعلام نموده و تداوم حرکت در مسیر امام (ره) و شهدا را از درگاه ایزدمنان مسئلت می نمایم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :