23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ ۰۸:۴۷:۴۱
کد مطلب:  TOHM3dA5
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
پدافند غیر عامل ضامن اقتدار و پایداری ملی است

مانور پدافند غیرعامل با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان ،معاون فرماندار ، عوامل نیروی انتظامی،آتش نشانی ، هلال احمر و دیگر مسئولین در دبیرستان نمونه دولتی شهدای علم و فناوری برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسینعلی بنار، مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان ،گفت: پدافند غیرعامل مهمترین اصل جهت حفظ سرمایه های انسانی و مادی هر کشور در مقابل تهدیدات محسوب می شود.

 

وی هدف از برگزاری این مانور را کاهش تلفات و خسارات ناشی از بلایای طبیعی و تهدیدات احتمالی دشمنان، دانست و افزود: ارتقای فرهنگ ایمنی و مقاوم سازی، ایجاد آمادگی برای انجام واکنشهای صحیح و سریع در برابر آنان و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان از دیگر اهداف این مانور می باشد.

 

رئیس کمیته پدافند غیرعامل مدیریت آموزش وپرورش ناحیه2بهارستان ادامه داد: پدافند غیر عامل ضامن اقتدار و پایداری ملی است و مهمترین اصل جهت حفظ سرمایه های انسانی و مادی هر کشور در مقابل تهدیدات محسوب می شود.

 

این مقام مسئول، تصریح کرد: پدافند غیر عامل فرصتی است تا خود را در برابر هرنوع تهدید و خرابکاری توسط عاملی درونی یا خارجی ایمن کرده و حملات احتمالی دشمن را کاهش و خنثی کنیم .

 

 

به اشتراک بگذارید :