19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۲:۳۰:۴۲
کد مطلب:  B1ieHBRp
صبح امروز صورت گرفت:
برگزاري مانور پدافند غيرعامل با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان

صبح امروز مانور پدافند غيرعامل با حضور نادر محمد حیدری،مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان،برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ماهنشان،صبح امروز رزمايش پدافند غيرعامل با حضور نادرمحمد حیدری مدیر آموزش و پرورش، فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان و جمعي از هنرآموزان و دانش آموزان هنرستان دکتر حسابی و دبیرستان علامه امینی به صورت مشترک در دبیرستان علامه امینی و با همکاری سپاه ناحیه ماهنشان و هلال احمر برگزار شد.

حیدری مدیر آموزش و پرورش ماهنشان در حاشیه این رزمایش و در گفت و گو با روابط عمومی، گفت: پدافند غیرعامل سنجش توان نیروهای عمل کننده در رویارویی با هرگونه حوادث غیرمترقبه طبیعی و غیرطبیعی و فلسفه آن شناسایی و اجرای راه های کاهش صدمات آسیب ها در بخش های مختلف است.

وی هدف از پدافند غیر عامل رارعایت اصول ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و غیرطبیعی و همچنین تهدیدهای دشمن در تمام حوزهها دانست که  کلیدی‌ترین عامل برای مقابله با تهدیدات دشمن است.

مدی آموزش وپرورش شهرستان ماهنشان، تصریح کرد: مدارس و دانش‌آموزان به عنوان  مظاهر تولید آمادگی و ایستادگی در این رزمایش ها با شیوه های غیر نظامی در مقابله با دشمن آشنا      می شوند.

براين اساس اجراي مانور دفاعي با مشاركت دانش آموزان تشكيلات هلال احمر با همكاري سپاه ناحیه ماهنشان از برنامه هاي اين رزمايش بود.

 

به اشتراک بگذارید :