28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۲:۰۷:۲۳
کد مطلب:  4QEcBz9V
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
سومین دوره آموزشی طرح مبین برگزار شد

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری سومین دوره آموزشی طرح مبین ( مدیریت برنامه های یاوران نماز ) با حضور 250 نفر از مدیران مقطع متوسطه اول و دوم از شهرستان های شهریار ، ملارد و شهر قدس در اردوگاه شهید منتظری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،گفت:  هدف از برگزاری  این طرح ، مهارت افزایی مدیران درخصوص اقامه نماز به بهترین شکل در سطح مدارس و همراه  با طرح و تبیین  راهکاری اصولی ، هدفمند می باشد .

وی با اشاره به اینکه انس با نماز در بین دانش آموزان می تواند آنها را از بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی دور نگه دارد ،تاکید کرد: اهمیت بالای  اقامه نماز در بین دانش آموزان ،ضرورت برگزاری این دوره ی آموزشی را نشان می دهد.

فولادوند با اشاره به اینکه  طی دو سال گذشته 600 نفر از مدیران در این دوره آموزشی شرکت داشته اند، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته حداقل 400 نفر دیگر از مدیران نیز تا اسفندماه  سال جاری در این دوره شرکت خواهند کرد.

گفتنی است این دوره آموزشی با مشارکت.ستاد اقامه نماز استان تهران و اداره کل قرآن ، عترت و نماز و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران برگزار می شود.

 

به اشتراک بگذارید :