27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۰:۲۴:۲۷
کد مطلب:  CIk06Vv6
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
420 برنامه ویژه هفته پدافند غیر عامل برگزار شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری 420 برنامه ویژه هفته پدافند غیر عامل در مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تشریح برنامه های هفته پدافند غیرعامل، گفت: اجرای برنامه های پدافند غیرعامل ، دانش آموز مسئولیت پذیر و با بینش و دانایی را تربیت میکند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بزرگترین نهاد دولتی است، تاکید کرد: دانش آموزان، فرهنگیان، و اولیای دانش آموزان جامعه هدف نظام تعلیم و تربیت بوده  و از این رو آموزش و پرورش ،بهترین بستر جهت دستیابی به اجرای اهداف پدافند غیرعامل می باشد.

فولادوند با برشمردن اهم برنامه های پدافند غیرعامل ، تصریح کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی، نمایشگاه،مانور اطفاء حریق،صبحگاه مشترک و مسابقات فرهنگی از جمله برنامه های هفته پدافند غیرعامل در شهرستان های استان تهران می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد: برگزاری 72 نمایشگاه تخصصی و 21 مانور مشترک با حضور آموزش و پرورش ، آتش نشانی،اورژانس و فرمانداری از برنامه های مشارکتی هفته پدافند غیر عامل در شهرستان های استان تهران می باشد.

گفتنی است مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در حاشیه برگزاری برنامه های هفته پدافند غیرعامل به صورت سرزده از مدارس بازدید و با همکاران فرهنگی از نزدیک به دیدار و گفتگو نشست .

 

 

به اشتراک بگذارید :