26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ ۱۳:۴۰:۲۳
کد مطلب:  TZfHlpvm
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اسلامشهر:
توسعه هنر در مقطع ابتدایی خلاقیت دانش آموزان را به همراه خواهد داشت

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همزمان با هفته پدافند غیر عامل ،به صورت سر زده از مدرسه پانزده خرداد اسلامشهر بازدید و با همکاران فرهنگی در آن مدرسه به گفتگوی صمیمانه نشست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: کار فرهنگی ،کار بخشنامه ای نیست و باید آرام آرام و با صبوری و پشتکار شکل گیرد.

وی با اشاره به اینکه نمی توان به شکل غیر فرهنگی در حوزه مسائل فرهنگی ورود کرد، یادآور شد : تا در کار و حرکت فرهنگی اعتقاد به آن وجود نداشته باشد ، آن حرکت شکل نمی گیرد و به کمال نمی رسد.

فولادوند یکی از راهکارهای تحول در جامعه را گسترش نشاط ، طراوت و امید دانست و افزود: این نشاط و طراوت باید از مدرسه و در دل دانش آموزان آغاز گردد تا بتواند در جامعه پویایی و نشاط ایجاد کند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد : توسعه هنر در مقطع ابتدایی سبب بروز خلاقیت در دانش آموزان می گردد و همین خلاقیت است که عامل پیشرفت و تحول در جامعه می گردد .

فولادوند در پایان با اشاره به اینکه 35 درصد از فضاهای آموزشی استان دوشیفته است و این خود در کیفیت آموزش بی تاثیر نیست ، تصریح کرد: آموزش و پرورش بدون نقص نیست اما باید با حمایت و مشارکت مردم و اولیای دانش آموزان در راستای تعلیم و تربیت فرزندان این جامعه گام های جدی برداریم.

گفتنی است در این نشست صمیمانه ،مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به پای صحبت همکاران آموزشگاه نشست و از نزدیک مسائل و مشکلات آموزشی مدرسه و همکاران را مورد بررسی قرار داد.

 

 

به اشتراک بگذارید :