26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ ۰۸:۴۹:۳۸
کد مطلب:  wOCbmeEs
در استانداری تهران صورت گرفت؛
پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 برگزار شد

پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور سیدشهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر اعضا در استانداری تهران برگزارشد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، گزارش شورای آموزش و پرورش قرچک توسط فرماندار این شهرستان، گزارش فضاهای آموزشی و پرورشی شهرستان های استان تهران و برنامه ریزی جهت رصد وضعیت آسیب های اجتماعی و تهیه نقشه راه از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود .

بر اساس همین گزارش عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با ارائه گزارشی به تحلیل عملکرد شهرستان های استان تهران در حوزه آموزش و پرورش در سال گذشته پرداخت و ضمن اشاره به موفقیت ها و توفیقات حاصل شده  به بیان چالش ها و نیازهای قابل توجه این استان در سال جدید تحصیلی پرداخت.

گفتنی است در این جلسه ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان گزارشی از وضعیت مدارس استان ارائه دادو گفت: سرانه دانش آموزان استان تهران ۴.۳۲ است در حالیکه سرانه کشوری ۵.۱۷ است و برای رسیدن به میانگین کشوری لازم است ۲۷۰ مدرسه در شهرستان های استان تهران ساخته شود.

به اشتراک بگذارید :