20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ ۰۸:۲۵:۴۳
کد مطلب:  Ds4kNPFP
استاندار تهران در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
هزینه در بخش آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آیندگان است

پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور سیدشهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری ، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر اعضا در استانداری تهران برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد حسین مقیمی استاندار تهران گفت: هزینه در بخش آموزش و پرورش سرمایه گذاری برای آیندگان است .

وی افزود: باید تلاش شود دانش آموزانی که برای آموزش از خانواده ها تحویل گرفته می شوند به درستی مورد تعلیم و تربیت قرار گیرند و این کاری بسیار سخت و حساس می باشد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه دانش آموزان وقت زیادی از زمان خود را در مدارس می گذرانند ،تاکید کرد: باید با تشکیل جلسات انجمن اولیا و مربیان، برگزاری نشست های تخصصی آموزش خانواده و بهره گیری از اساتید مجرب و کار آزموده ، سطح آموزش را در استان ارتقا دهیم.

مقیمی در ادامه با اشاره به کمبود فضای آموزشی در شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: نیمی از فضای مورد نیاز آموزشی در استان با کمک خیرین قابل تحقق است و باید در این راستا تلاش های جدی تری صورت گیرد.

استاندار تهران در پایان با تاکید بر ضرورت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در استان ، خاطرنشان کرد: باید مشکلات مدارس در شورای اجتماعی استان مطرح و همگی دستگاهها وظایف شان در این حوزه مشخص و پیگیری شود.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :