0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ ۰۹:۳۱:۴۴
کد مطلب:  X7nHdZEb
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
امحای بیش از 1 میلیون و 500 هزار برگ از پرونده های بایگانی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: با همت اداره راهبری مکاتبات و مجوز سازمان اسناد ملی ، بایگانی اداره کل پس از 7 سال خانه تکانی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یدالله شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: بر اساس مجوزهای عمومی واختصاصی مصوب شورای اسناد ملی  و وزارت آموزش و پرورش ،یک میلیون و 500 هزار برگ از پروندهای بایگانی بررسی و آماده امحا گردید.

وی افزود: در این بررسی ها بیش از  2 هزار نامه  دسته بندی و اسکن 362 پرونده  به اتمام رسید .

شهبازبیگی با اشاره به دسته بندی اوراق امحایی با حجم حدود 2 هزار و500 زونکن ، تصریح کرد: 272 بسته مشتمل بر 1 میلیون و 500 هزار برگ مربوط به بایگانی معاونت پرورشی و متوسطه می باشد که این اوراق امحایی به زودی تبدیل به احسن می گردد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه این اوراق امحایی مربوط به 7 سال گذشته می باشد ، خاطرنشان کرد: تلاش بر این است که دسته بندی  اوراق امحایی  کلیه کارشناسی ها و ادارات داخلی دیگر نیز در دست اقدام می باشد.

 گقتنی است ، شهبازبیگی از تلاش های بی وقفه اداره راهبری مکاتبات در این راستا تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :