20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ ۱۲:۲۳:۱۹
کد مطلب:  9AZerNA8
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
همزمان با هفته پدافند غیرعامل مانور عملیاتی اطفاء حریق در در بیش از 5 هزار و 300 مدرسه برگزار می شود

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مانور عملیاتی اطفاء حریق به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در کلیه مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: همزمان با آغاز هفته پدافند غیر عامل ،نزدیک شدن به فصل سرما و فعال شدن سیستم های گرمایشی، مانور اطفاء حریق ، جهت آموزش و پیشگیری از حوادث در بیش از 5 هزار و 300 مدرسه شهرستان های استان تهران برگزار می شود.

وی بالا بردن توان روانی و جسمانی مدیر، معاون و سرایدار مدرسه را از اهداف این مانور خواند و افزود: تدبیر و تصمیم گیری درست و به موقع در زمان وقوع حادثه ، وقتی حاصل می گردد که دوره های آموزشی و مانورهای عملیاتی اطفاء حریق در مدارس به صورت جدی پیگیری و برگزارشود.

فولادوند نظارت و بازدید دوره ای کپسول های اطفاء حریق را از مهمترین برنامه های مدارس شهرستان های استان تهران دانست و افزود: زمانی نظارت دقیق صورت می پذیرد که منتهی به کیفیت و نتیجه مطلوب شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: مدیر ، معاون، معلمان و سرایدار مدارس جامعه هدف این مانور بوده و در پایان این مانور ارزیابی فردی و گروهی صورت می گیرد .

 

 

به اشتراک بگذارید :