24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ ۱۱:۵۱:۵۳
کد مطلب:  DL2DuTCU
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
باید سطح اخلاق اجتماعی را در دانش آموزان ارتقا دهیم

دومین نشست کارشناسان امور بانوان مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهرانم، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: آموزش و پرورش اگر به دنبال تحول است باید نشاط و طراوت را در جامعه رونق بخشد.

وی نبود مهارت در بین دانش آموزان و عدم یادگیری سبک زندگی را سبب قرار گرفتن آنان در معرض آسیب های اجتماعی دانست و افزود: باید در راستای تحول در نظام آموزش و پرورش گام های جدی برداشت .

فولادوند با تاکید بر ارتقای سطح اخلاق اجتماعی در بین دانش آموزان ، تصریح کرد: باید تلاش کنیم جامعه به سمت نشاط اجتماعی برود و دانش آموزان مان مهارت محور تربیت شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه سواد در جامعه جهانی دیگر خواندن و نوشتن نیست ، تاکید کرد: سواد در دنیای امروز سواد مهارت است و آموزش و پرورش باید بتواند در راستای آموزش سبک زندگی ، دانش آموزانی توانمند را تربیت نماید.

گفتنی است ،در این نشست کارشناسان مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران پیرامومن مسائل و مشکلات موجود در مدارس با مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به گفتگو نشستند.

 

به اشتراک بگذارید :