20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ ۰۷:۴۲:۱۲
کد مطلب:  RNN2Auku
مدیر دفتر ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش :
وظیفه حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ایجاد فضای تعاملی در راستای استفاده از ظرفیت های دو طرف می باشد

مسعود بهرامی مدیر دفتر ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در نشست کمیته همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت: وظیفه حوزه های علمیه و آموزش و پرورش ایجاد فضای تعاملی در راستای استفاده از ظرفیت های دو طرف می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از انگوران، نشست کمینه ی همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و  پرورش انگوران با حضور مسعود بهرامی مدیر دفتر ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و  پرورش، علی بهرامی رئیس اداره آموزش و پرورش انگوران، حسینی نسب امام جمعه منطقه انگوران و شهر دندی، حسن صادقی کارشناس قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حمید رضا مختاری معاون پرورشی و تربیت بدنی و محمد علوی کارشناس کمیته همکاری ها اداره در دفتر امام جمعه شهر دندی برگزار شد.

در این جلسه مسعود بهرامی مدیر دفتر ستاد همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و  پرورش ضمن تقدیر و تشکر به بیان تاریخچه ، اهداف و نقش کمیته همکاری ها در امر تعلیم و تربیت پرداخت و تعامل آموزش و پرورش با حوزه را امری ضروری دانست.

وی در ادامه به تشریح مفاد تفاهم نامه کمیته همکاری ها و نحوه اجرایی کردن برنامه های آن پرداخت.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام حسینی نسب رئیس کمیته همکاری های منطقه به هدف مشترک حوزه های علمیه و آموزش و پرورش پرداخت و هدف این دو نهاد را تبلیغ و تربیت خواند و بهترین مکان برای اجرای اهداف کمیته همکاری ها را آموزش و پرورش دانست.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه علی بهرامی نایب رئیس کمیته همکاری ها ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان و تقدیر و تشکر از حضور آنها به ارائه مطالبی پیرامون برنامه های کمیته همکاری های منطقه پرداخت و گزارشی از عملکرد این کمیته ارائه نمود.

 

به اشتراک بگذارید :