27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ ۱۵:۵۹:۰۸
کد مطلب:  FBXW1nTX
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیّه تأکید کرد :
از ظرفیّت همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش بهره‌گیری شود

شبکه مفید آموزش و پرورش در سراسر کشور توسعه یافته است، به همین دلیل باید سرمایه‌گذاری شود و از ظرفیّت همکاری‌های این دو نهاد بهره‌گیری شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت آموزش ‌و پرورش‌به نقل از دبیرخانه ستاد همکاری‌ها،حجت الاسلام والمسلمین سیّد مجتبی ملکی، مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری‌ها، صبح امروز با آیتالله مرتضی مقتدایی، دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام والمسلمین ملکی، ضمن ارائه گزارشی از روحانیون شاغل و طلاب مستقر در مدارس آموزش و پرورش، به بیان فعالیّت‌ها صورت گرفته و برنامه‌های در حال اجرای این ستاد پرداخت.

در ادامه، آیت الله مقتدایی، با بیان اینکه ماحصل همکاری حوزه های علمیّه و آموزش و پرورش نتایج خوبی برای جامعه خواهد داشت؛ اظهار کرد: شبکه مفید آموزش و پرورش در سراسر کشور توسعه یافته است، به همین دلیل باید سرمایه‌گذاری شود و از ظرفیّت همکاری‌های این دو نهاد بهره‌گیری شود.

عضو خبرگان رهبری در پایان ضمن تقدیر از فعالیّت‌های انجام گرفته، افزود: رشد فرهنگ دینی در مدارس، از جمله ثمرات مبارکی بود که در اثر این همکاری ایجاد شد که در این زمینه می‏توان این گونه ظرفیتها را توسعه داد.

به اشتراک بگذارید :