21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ ۱۱:۳۱:۵۳
کد مطلب:  VTR3aT80
برای اولین بار در سطح استان:
800 دانش آموز پایه ی هفتم شهرستان خرم دره طرح ملی شهاب را اجرا می کنند

800 دانش آموز پایه ی هفتم شهرستان خرم دره برای اولین بار در سطح استان زنجان طرح ملی شهاب را اجرا می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازخرمدره، اولین جلسه کارگروه اجرایی برنامه ملی شهاب در شهرستان خرم دره با حضور اعضای کارگروه در دفتر معاونت آموزی برگزار شد.

در این جلسه  لعیا جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره در رابطه با برنامه های دوره ابتدایی مطالبی را مطرح کرد و گفت: طرح ملی شهاب در راستای شناسایی و هدایت استعداد های برتر دانش آموزی از مقطع ابتدایی تا پیش دانشگاهی اجرا می شود.

درادامه علی نوروزی معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان خرم دره، ضمن تبیین دستورالعمل برنامه شهاب در سال جاری، خبر داد: حدود 3000 دانش آموز پایه های چهارم، پنجم و ششم دوره ابتدایی و حدود 800 دانش آمز پایه هفتم در شهرستان تحت پوشش برنامه ملی شهاب قرار می گیرند و در سطح استان ، خرم دره تنها منطقه اجرا کننده این طرح برای پایه ی هفتم می باشد.

نوروزی با اشاره به هدف طرح ملی شهاب در آموزش و پرورش سراسر کشور اظهار کرد: در واقع طرح ملی شهاب، به شناسایی و کشف استعداد دانش‌آموزان به صورت روش‌مند و با رویکرد تلفیقی در جهت هدایت استعدادها و ارجاع به مراکز آموزشی مناسب با منظور پرورش استعدادها می‌پردازد.

به اشتراک بگذارید :