21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ ۱۰:۲۸:۰۱
کد مطلب:  k98kIxLw
معاون آموزش متوسطه ی آموزش وپرورش استان خبر داد:
برنامه شهاب درپایه هفتم دوره اول متوسطه،درسال تحصیلی جاری اجرا می شود

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در نشست کارگروه اجرایی برنامه ملی شهاب از اجرایی شدن شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با عنوان برنامه ˈشهابˈ در پایه هفتم دوره اول متوسطه شهرستان خرمدره در سال تحصیلی 97-96 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در نشست کارگروه اجرایی برنامه ملی شهاب از اجرایی شدن شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با عنوان برنامه ˈشهابˈ در پایه هفتم دوره اول متوسطه شهرستان خرمدره در سال تحصیلی 97-96 خبر داد.

محمودشهبازی در این نشستبر گفتمان سازی و اطلاع رسانی برنامه ملی شهاب در سطح جامعه  تاکید کرد و افزود: شناسایی ظرفیت و استعداد های خدادادی و بالقوه دانش آموزان در راستای شکوفایی مهمترین هدف از اجرای این برنامه در مدارس است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان  شناسایی و حمایت آموزشی، تربیتی و معنوی از دانش آموزن مستعد را از دیگر اهداف  اجرای این برنامه دانست و گفت: با اجرای این برنامه استعداد های برتردانش آموزان در حوزه های استعدادی هشت گانه  در سطح مدارس شناسایی و مورد حمایت قرار می گیرند.

به اشتراک بگذارید :