21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ ۱۰:۱۸:۱۱
کد مطلب:  yFg5C0TJ
رییس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد:
برگزیدگان دومین فراخوان پایان نامه برتر آموزش و پرورش ایلام مشخص شدند.

رییس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان گفت: دومین فراخوان انتخاب پایان نامه برتر در حوزه آموزش و پرورش در استان ایلام، با مشخص شدن برگزیدگان توسط هیأت داوران، به کار خود پایان داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، خلیل کمربیگی  رییس گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان  گفت: به منظور گسترش فرهنگ پژوهش و استفاده از جدیدترین یافته های پژوهشی در کاهش مشکلات آموزشی و تربیتی، پژوهشکده تعلیم و تربیت استان ایلام، اقدام به برگزاری دومین فراخوان انتخاب پایان نامه برتر در بین معلمان استان نمود.  وی افزود: بر این اساس پایان­ نامه هایی که موضوعات آن ها مرتبط با حوزه آموزش و پرورش بوده، مورد داوری قرار گرفتند و آثار زیر با کسب بالاترین امتیاز، به عنوان پایان نامه برتر شناخته شدند:

  • رتبه اول: "زینب رحیمی"،  آموزگار شاغل در منطقه هلیلان با عنوان "بررسی مشکلات اجرای طرح معلم پژوهنده" برای دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته تحقیقات آموزشی در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز. (این اثر به عنوان پایان نامه برتر سال 1396 به مرحله کشوری راه یافت).
  • رتبه دوم: "ناصر علیمرادی" آموزگار شاغل در شهرستان مهران با عنوان "رابطه ادراک خوش بینی تحصیلی دبیران ریاضی و خودپنداره ریاضی با پیشرفت تحصیلی ریاضی دانش آموزان از طریق میانجی­گری خودکارآمدی ریاضی" برای دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی تربیتی دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی.
  • رتبه سوم: "جلال فرامرزی" شاغل در منطقه چوار با عنوان  "بررسی رابطه بین هوش فرهنگی و هوش هیجانی با سلامت روان در مدیران متوسطه شهر ایلام" برای دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته مشاوره و راهنمایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه.

همچنین از صاحبان رساله های زیر تقدیر به عمل خواهد آمد:

رساله "سعید میرزایی" با عنوان "تدوین الگوی به کارگیری آسیب و سلامت تربیت دینی در قلمرو معادباوری نوجوانان با تأکید بر ذهنیت فلسفی" که برای دریافت درجه دکتری در دانشکده علوم انسانی دانشگاه پیام نور ، مرکز تهران جنوب.

  • رساله "علی محمد سهراب نژاد" با عنوان "بازتاب سرمایه اجتماعی در گلستان و بوستان سعدی" که برای دریافت درجه دکتری در رشته زبان و ادبیات فارسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه ایلام انجام گرفته است.

 

به اشتراک بگذارید :