15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ ۰۹:۱۶:۵۰
کد مطلب:  s7kTLiDZ
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایوان برگزار شد.

جلسه شورای آموزش و پرورش ایوان با حضور مسئولین و اعضای شورا در مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش  شهرستان  ایوان، روز چهارشنبه بیست و ششم مهرماه  جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایوان در محل سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان  با حضور مدیر آموزش و پرورش ، فرماندار شهرستان ، مسئولین و سایر اعضای شورا برگزار شد.

در ابتدای جلسه  علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان  ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه ، کسب مقام  اول برنامه معلم پژوهنده شهرستان ایوان در سطح استان را  به تمام فرهنگیان شهرستان تبریک گفت و از مدیریت مرکز پژوهش سرای هسته ای ایوان به خاطر این موفقیت ایوان تقدیر کرد .

وی گفت:با حداقل امکاناتی که در اختیار داشتیم در سطح استان و کشور در جشنواره خوارزمی هم موفقیت چشمگیری به دست آمد و صاحب مقام شدیم.

ایشان تصریح نمود: علمی ترین جشنواره در سطح کشور جشنواره خوارزمی است که به بحث تحقیق و پژوهش در دانش آموزان منجر می شود.

در ادامه احسان اکبری فرماندار شهرستان ، موفقیت های پژوهشی و خوارزمی را تبریک گفت و افزود:  از تمام نهادها و ارگان های شهرستان در ایام آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار ایوان در مورد مراسم امسال یوم الله 13 آبان اظهار نمود: مراسم امسال با توجه به اتفاقات اخیر آمریکا حساسیت خاصی دارد و باید راهپیمایی باشکوه تری داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :