16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۳:۰۰:۳۲
کد مطلب:  tdpJoI4N
تجهیز 5 مدرسه به وسایل خنک کننده از محل مشارکت های مردمی

از طریق جذب مشارکت های مردمی در منطقه ی موسیان 5 مدرسه به وسایل خنک کننده تجهیز شدند .

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه موسیان، مشارکت مردم در تعمیر و تجهیز فضاهای آموزشی منطقه موسیان قابل تحسین است.

عباس خلیل زاده رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه در این خصوص گفت: از آغاز سال تحصیلی جدید با پیگیری مدیران واحدهای آموزشی و نشست های چهره به چهره ای که با اولیا صورت گرفت شاهد تجهیز برخی از فضاهای آموزشی به وسایل خنک کننده هستیم.

وی ادامه داد: در همین راستا به همت مردم شهر موسیان و پیگیرهای مدیران مدارس رودکی و شرافت  از محل مشارکت های مردم تعداد دو کلاس درس به کولر گازی مجهز و درب کلاس های درس این فضای آموزشی تعویض شد.

خلیل زاده تصریح کرد: در روستای بره بیجه بخش موسیان نیز شاهد چنین حرکت خداپسندانه ای از سوی مردم روستا بودیم که خوشبختانه به همت خانواده های این روستا یک کلاس درس از دبستان مالک اشتر به کولر گازی و کلاسی دیگر به پنکه سقفی تجهیز شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه با قدردانی از پیگیری مدیران و اقدام زیبای اولیا در کمک به مدارس خاطر نشان کرد: در دهستان دشت عباس و روستای ذوالفقار مردم فهیم این روستا به منظور ایجاد فضایی مناسبت که بتوان در آن فرایند یاددهی – یادگیری تسهیل گردد اقدام به اهداء سه عدد کولر گازی جهت نصب در کلاس های درس مدارس حضرت زینب(س) و بنت الهدی نمودند.

وی افزود: امید است تا دیگر اولیا ، خیرین، شرکت ها و کسانی که تمکن مالی دارند ادامه دهند این حرکت خوب باشند و با حضور در فضاهای آموزشی و اطلاع از کمبودها و نواقص مراکز آموزشی در رفع موانع و کاستی ها مشارکت نمایند تا شاهد رشد و اعتلای فرزندان این منطقه باشیم.

به اشتراک بگذارید :