21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۲:۵۶:۱۳
کد مطلب:  3sSNiorf
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی خبر داد :
برگزاری جشن آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول ابتدائی

جشن آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول ابتدائی در شهرستان ملکشاهی با حضور دانش آموزان پایه اول و مدیر آموزش و پرورش این اداره برگزار شد .

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی ، جشن آغاز آموزش رسمی قرآن پایه اول ابتدائی در شهرستان ملکشاهی با حضور دانش آموزان پایه اول  و مدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

مدیر آموزش و پرورش ملکشاهی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم گفت : راه سعادت دانش آموزان تنها کسب علم و دانش است و معلمان باید علم و دانش را با محوریت قرآن و اسلام ارائه دهند .

جهانی افزود : اهداف آغاز قرآن آموزی ، تقویت ایمان و اعتقاد به این کتاب آسمانی در تمامی فعالیت ها و در زندگی فردی و اجتماعی موثر است.

 در ادامه مدیر دبستان نبوت ضمن خیرمقدم به مهمانان نهادینه کردن فرهنگ قرآنی را از اهداف آموزش قرآن عنوان کرد و گفت : آموزش و پرورش در نظر دارد تمام برنامه دوره ابتدائی را با رویکرد قرآنی همراه نماید .

پرستو خاصی اظهار کرد : بابرنامه ریزی های انجام شده در دوره ابتدائی برای آموزش قرآن ، دانش آموزان در پایان دوره قادر به رو خوانی صحیح قرآن خواهد بود.

در پایان مراسم ضمن عبور دانش آموزان از دروازه قرآن به تمام آن ها یک جلد قرآن به همراه جوائز اهدا شد .

به اشتراک بگذارید :