14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۱۰:۲۲:۴۴
کد مطلب:  mckJnL35
با حضورکارشناس مسئول آموزش ابتدایی استان:
کارگاه آموزشی برنامه تدبیربرای مدیران مدارس ابتدایی شهرستان خرم دره برگزارشد

با حضوربهزادجمادی کارشناس مسئول آموزش ابتدایی استان،کارگاه آموزشی برنامه تدبیربرای مدیران مدارس ابتدایی شهرستان خرم دره برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از خرمدره،کارگاه آموزشی با موضوع اجرای بهینه ی برنامه ی تدبیر در سطح مدارس ابتدایی شهرستان خرم دره برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که با حضور بهزاد جمادی کارشناس ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به عنوان مدرس کارگاه و مدیران مدارس ابتدایی همراه بود، ضمن توجیه برنامه تدبیر برای مدیران، راهکارهای ثبت این برنامه در سامانه تدبیر معرفی شد.

جمادی در این جلسه با اشاره به جزئیات طرح "تدبیر" در مدارس ابتدایی گفت: طرح تدبیر که در راستای بهبود فرآیندهای مدیریتی در مدارس ابتدایی آغاز شده است تلاش می‌کند به مدیران مدارس کمک کند تا با تحلیل وضع موجود برنامه عملیاتی راتدوین و در طول سال به اجر ادر بیاورند.

جمادی افزود: این طرح همانند طرح تعالی مدیریت مدارس است که در مقطع متوسطه اجرا می‌شود و در آن مدیر مدرسه در حین اجرای عملیات به خودارزیابی می‌پردازد و در پایان سال نیز یک ارزیابی کلی انجام می شود و بر این اساس مدیر مدرسه فرآیند انجام برنامه ها را وارد نرم افزار طرح تدبیر می کند.

در پایان این کارگاه آموزشی گواهی شرکت در کارگاه برای 49 نفر از مدیران حاضر در جلسه صادر گردید.

به اشتراک بگذارید :