11 ربیع‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۰۹:۳۲:۳۹
کد مطلب:  HxTxo6QB
همزمان با هفته ی پیوند اولیا و مربیان:
کارگاه‌های آموزشی برای اولیای دانش‌آموزان زنجانی برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: همزمان با هفته پیوند اولیا و مربیان کارگاه‌های آموزشی برای اولیای دانش‌آموزان زنجانی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان ، مرتضی تمجیدی در گفت‌و‌گویی اظهار کرد: 24 تا 30 مهر‌ماه با عنوان هفته پیوند اولیا و مربیان نام‌گذاری شده است.

وی با بیان اینکه 24 مهرماه روز «اولیا و مربیان، مدرسه حسینی» نامگذاری شده است، بیان کرد: سه‌شنبه 25 مهرماه نیز روز «اولیا و مربیان، سند تحول بنیادین» نام گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه چهارشنبه 26 مهرماه روز «اولیا و مربیان، سلامت جسم و روان» نام گرفته است، افزود: پنج شنبه 27 مهرماه نیز روز «اولیا و مربیان، فضای مجازی» نام گرفته است

تمجیدی از نامگذاری جمعه 28 مهرماه روزبه عنوان «اولیا و مربیان، تعالی معنوی» یاد کرد و گفت: شنبه 29 مهر‌ماه روز «اولیا و مربیان، کارآفرینی» و یکشنبه 30 مهرماه روز « اولیا و مربیان، یادگیری مداوم» نام گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه «انجمن اولیا و مربیان کارآمد و مدرسه سرآمد» شعار هفته اولیا و مربیان سال‌جاری است، ادامه داد: برنامه‌های مختلفی به مناسبت این هفته در آموزش و پرورش نواحی استان زنجان برگزار می‌شود.

تمجیدی از برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای اولیای دانش‌آموزان همزمان با هفته اولیا و مربیان خبر داد و گفت: در این کارگاه‌ها به اولیا آموزش داده می‌شود که چگونه می‌توانند با مدرسه تعامل داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه انجمن اولیا و مربیان در همه مدارس استان زنجان است، تصریح کرد: این انجمن‌ها در مدارس بالای 10 نفر با برگزاری انتخابات دایر می‌شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه جلسات ماهانه در انجمن‌های اولیا و مربیان تشکیل می‌شود، گفت: کار گروه های تخصصی در حوزه آموزش، پرورشی و بهداشتی و عمرانی و رفاهی توسط این انجمن تشکیل می‌شود.

به اشتراک بگذارید :