12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ ۰۷:۵۷:۴۶
کد مطلب:  BBAJzcCZ
مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی خبر داد:
فعالیت 24 مجمع خیرین مدرسه ساز در استان

مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی در آیین افتتاح مدرسه خیرساز 9 کلاسه شهید محمدی نژاد روستای قیصرق منطقه مهربان از فعالیت 24 مجمع خیرین مدرسه ساز در استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی با ارائه گزارشی گفت: در طول دولت یازدهم جهت گیری نظام آموزشی در اکثر موارد آموزشی و پرورشی از کنکور و المپیاد گرفته تا میانگین نمرات پایانی خرداد، تعداد پژوهشسرا و پوشش تحصیلی...ارتقاء چشمگیری یافته است.

مدیر کل آموزش و پرورش یادآور شد: آذربایجانشرقی دو سال پیاپی است که در رتبه های زیر10،100 و1000 بعد ازتهران مقام دوم کشوری را کسب کرده که این امر نشانگر کارنامه در خشان دستگاه تعلیم وتربیت می باشد.

وی تصریح کرد: قبل از استقرار دولت تدبیر و امید تنها 5 مجمع در آذربایجان شرقی فعالیت داشت اما در حال حاضر این تعداد به ۲۴ مجمع افزایش یافته است.

پاشایی دانش آموزان را سرمایه عظیم کشور دانست وافزود: این دانش آموزان با فتح قله های رفیع علمی محکم ترین سیلی را بر گوش آمریکا، اسرائیل و حامیان یاوه گوی آنها می زنند.

مدیر کل آموزش وپرورش استان در پایان از  زحمات خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار منطقه مهربان تجلیل کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه به تمامی دانش آموزان مدرسه شهید محمدی نژاد روستای قیصرق منطقه مهربان بسته های آموزشی اهداء کرد.

شایان ذکر است که مدیرکل آموزش وپرورش استان در این سفر یکروزه ضمن بازدید از مدارس منطقه مهربان در منزل مرحوم التفات سلطانی نژاد معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش مهربان حضور یافت.

همچنین مدیرکل آموزش وپرورش استان در منزل حاج علی عقبائی معلم بازنشسته شربیانی حضور یافته و از زحمات چندین ساله وی با اهدای لوح سپاس تجلیل کرد.

 

به اشتراک بگذارید :