20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۲:۰۹:۰۸
کد مطلب:  nLg3O1Cm
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
اجرای مرحله استانی دوره های ضمن خدمت فنی و حرفه ای

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری جلسه اول مرحله استانی دوره های ضمن خدمت كتب جدید التالیف پایه یازدهم هنرستانها خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میررضا شفیع پور ،معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  گفت: برنامه ریزی  مناسب در دوره های  تخصصی آموزش ضمن خدمت، دستیابی به اهداف آموزشی و انتقال با كیفیت مفاهیم مطابق با استاندارد های جدید آموزشی را به هنرجویان تضمین می كند.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی های از چند ماه گذشته با شناسایی و اعزام مدرسان استانی به دوره های تخصصی تامین مدرس كتب جدید التالیف پایه یازدهم هنرستانها صورت گرفته بود،  تاکید کرد: جلسه اول مرحله استانی  این دوره ها در 17 عنوان و  در هفت  منطقه اسلامشهر، ناحیه 2 بهارستان، ناحیه 1 شهر ری ، ناحیه 2 شهر ری ، قرچك، ورامین و پاكدشت برگزار شد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد: در برنامه ریزی این دوره ها كه با هماهنگی ادارات آموزش نیروی انسانی ،آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش و تكنولوژی و گروه های آموزشی  صورت گرفته بود از حداكثر ظرفیت موجود استان استفاده شد.

شفیع پور با تاکید بر اینکه دوره های ضمن خدمت  به ویژه در خصوص كتب جدید التالیف اهمیت زیادی در به روز رسانی معلومات و دانش فنی هنرآموزان و به دنبال آن اجرای آموزش و روشهای تدریس مناسب با اهداف هر رشته را دارد ، تصریح کرد: در خصوص حضور حداكثری همكارانی كه ابلاغ این درس را در سال تحصیلی جاری تدریس می كنند كارهای خوبی انجام شده است ولیكن هنوز به برنامه ریزی منسجم تر جهت مشاركت فعال ، داوطلبانه  و با انگیزه درونی همکاران وجود دارد .

گفتنی است برای هر دوره ضمن خدمت كتب جدید التالیف هنرستانها 32 ساعت در نظر گرفته شده است كه در چهار روز  اجرا خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :