14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۱۱:۵۰:۰۰
کد مطلب:  8UQsb2mJ
مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان خبرداد:
کسب عنوان "دستگاه برتر" توسط آموزش و پرورش استان زنجان در پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ زنجان

اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان بعنوان دستگاه برتر در معرفی خدمات الکترونیکی در پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ زنجان انتخاب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان ،اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ زنجان بعنوان دستگاه برتر در معرفی خدمات الکترونیکی انتخاب شد و مرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم اختتامیه این نمایشگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

تمجیدی در حاشیه ی این مراسم با بیان اینکه آموزش و پرورش استان زنجان با رویکرد معرفی فرآیند هوشمند سازی مدارس و خدمات الکترونیکی در این نمایشگاه شرکت نمود افزود: خوشبختانه آموزش و پرورش توانست با برنامه ریزی دقیق به بهترین نحو از این فضا بهره مناسب را کسب نماید.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه غرفه آموزش و پرورش به نوعی یک کلاس آموزشی برای اولیا و دانش آموزان و فرهنگیان اعم از مدیران، کارشناسان و معلمان فراهم نمود تا با تکنولوژی های جدید آشنا شوند و این امر با استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه روبرو شد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان با اشاره به اینکه هر تکنولوژی و یا عاملی که بتواند فرآیند یادهی ـ یادگیری را تسهیل کند برای آموزش و پرورش مورد توجه و با اهمیت است افزود: فناوری اطلاعات در حال حاضر بهترین تکنولوژی آموزشی را در اختیار معلمان و دانش آموزان قرار می دهد که با استفاده از آن می توان آموزش های تعاملی راه اندازی نمود و به صورت هوشمند فرآیند آموزش را پیش برد و آموزش های لازم را به دانش آموز منتقل کرد.

وی همچنین از دست اندرکاران برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ زنجان و پیگیری های جناب آقای سیفی نیا معاون محترم پژوهش،برنامه ریزی و نیروی انسانی و جناب آقای عبادی معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل و تلاش همکاران خود در غرفه اداره کل آموزش و پرورش قدردانی نمود.

 

صالح نجفی رییس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان نیز در این باره گفت:در پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ زنجان، طبق ارزیابی صورت گرفته از خدمات الکترونیکی دستگاه‌ های دولتی، اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان بعنوان دستگاه برتر در معرفی خدمات الکترونیکی انتخاب گردید.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این گونه نمایشگاه ها فرصت مغتنمی است تا مردم از نزدیک شاهد توانمندی ها و خدمات دستگاه های دولتی باشند افزود: اداره کل آموزش و پرورش استان نیز با هدف انعکاس دستاوردها و خدمات الکترونیکی خود به عموم مردم اقدام به شرکت در نمایشگاه تخصصی الکامپ نمود.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش دراین نمایشگاه با معرفی خدمات الکترونیکی، مدرسه هوشمند و تجهیزات هوشمندسازی توانمندی های خود را به نمایش گذاشت و بازدیدکنندگان با فعالیت های این اداره کل از جمله کلاس تعاملی، تجهیزات هوشمندسازی و خدمات ارائه شده در بستر پورتال همگام و سایر سامانه های الکترونیکی آشنا شدند.

نجفی استقبال خوب فرهنگیان، اولیا و دانش آموزان و مردم از کلاس تعاملی مستقر در غرفه را از نکات بارز نمایشگاه عنوان کرد و گفت: کارشناسان اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات در این غرفه، با ارائه توضیحات و مطالب آموزشی در خصوص تجهیزات هوشمندسازی مدارس و پاسخگویی به سوالات، با حضوری پررنگ پذیرای بازدیدکنندگان بودند.

وی تصریح کرد: ما همه تلاش خود را به کار بستیم تا به شکلی خلاقانه با معرفی مجموعه‌ای از دستاوردهای حوزهICT ، اقدامات دولت تدبیر و امید را به نحو مطلوب به نمایش بگذاریم و این اتفاق جلوه‌ای است از موفقیت‌ها، پیشرفت‌ها و توانمندیهای آموزش و پرورش استان. وی در پایان ضمن تبریک این موفقیت به فرهنگیان استان، آن را حاصل تلاش مسئولین بویژه معاونت محترم پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و کارشناسان این عرصه دانست و از زحمات آنان قدردانی نمود.

 

اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در پنجمین نمایشگاه تخصصی الکامپ - به روایت تصویر

به اشتراک بگذارید :