26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۰۹:۲۴:۰۵
کد مطلب:  gwiXG1VZ
در ورامین صورت گرفت؛
آیین مهر عاطفه ها با شعار مهر در انتظار همدلی در مدارس ورامین برگزار شد

آیین مهر عاطفه ها با شعار مهر در انتظار همدلی با حضور معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ورامین ، مدیر آموزش و پرورش ورامین ، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ، مدیر مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره ) و رئیس دانشگاه سما ء در دبیرستان دخترانه دوره اول نمونه سوده ورامین بر گزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسا نی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به نقل از ورامین ، امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت :در دین مبین اسلام توجه خاصی به کمک به نیازمندان شده و ما وظیفه داریم در این راستا گام برداریم وقدر لحظات باهم و برای هم بودن را بدانیم .

وی افزود :مهمترین هدف در  این برنامه ، فرهنگ سازی و انفاق کردن در جهت کار خیر است  و امروز  فرصت مناسبی است  که توانمند ان با مهر و محبت و سخاوت خویش برای دانش‌آموزان کار خیری انجام دهند .

محمدی مهترین هدف در مهر  عا طفه ها   را  فر هنگ سازی ،انفاق کردن ، توسعه همبستگی و عمل به دستورات خدا و پیامبران  در جهت کار خیر برشمرد و افزود :اگر این فرهنگ در بین همگان نهادینه شود دانش آموزان نیازمند نیز می توانند با آرامش خیال به تحصیل خود ادامه دهند.

شایان ذکر است در همین راستا همچنین جشنواره عذا های سنتی و ایرانی سالم نیز بر پا بود و در پایان بعد از کمک خیرین ،دانش آموزان کمک های خود را در داخل صندوق انداختند.

به اشتراک بگذارید :