14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ ۰۷:۳۲:۲۰
کد مطلب:  kK5e2u1p
نماینده ولی فقیه در استان زنجان تاکید کرد
لزوم اجرای برنامه مشترک برای مقابله با فقر حرکتی دانش‌آموزان

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: وزارت ورزش در ارتباط با فقر حرکتی دانش‌آموزان با همکاری آموزش و پرورش برنامه جدی میدانی داشته باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از فارس،آیت‌الله شیخ علی خاتمی در دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ورزش امروز در زندگی ماشینی یکی از الزمات محسوب می‌شود، اظهار کرد: فقر حرکتی در ارتباط با بانوان آثار مخربی دارد.

وی ورزش را یکی از عرصه‌های حضور دانست و تصریح کرد: این مهم دو امتیاز دارد که ورزشکاران ما قهرمانانه با حفظ هویت ملی و دینی می‌درخشند که ارزش مضاعفی است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه نتایج خوبی در ورزش کسب شده است که نیازمند دقت و توجه بیشتر است، ابراز کرد: وزارت ورزش در ارتباط با فقر حرکتی دانش‌آموزان با همکاری آموزش و پرورش برنامه جدی میدانی داشته باشد.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه بستر و زمینه برای این مهم آماده شود، گفت: فقر حرکتی در دختران ما وجود دارد که این افراد مادران آینده بوده که کانون خانواده را گرم خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در ورزش بانوان گاهش افراط و تفریط می‌شود، خاطرنشان کرد: هر دو این موضوع اشتباه است و بانوان با توجه به هویت شخصی و روحیه ظریف که در صورت رهایی آسیب‌پذیر هستند.

امام جمعه زنجان با اشاره به اهمیت حفظ حدود و چهارچوب‌ها در ورزش بانوان، ابراز کرد: مهارت‌های زندگی باید به دختران آموزش داده شود.

به اشتراک بگذارید :