18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۱۰:۵۲:۱۳
کد مطلب:  o26bv9TE
معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان:
پایان ارزیابی 14 آموزشگاه راه یافته به مرحله کشوری مدل تعالی مدیریت

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: ارزیابی 14 آموزشگاه راه یافته به مرحله کشوری مدل تعالی مدیریت در خوزستان با حضور ارزیابان وزارتی انجام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی با اشاره به اینکه مدل تعالی مدیریت مدلی برای اجرای سند تحول بنیادین است، گفت: مدل تعالی مدیریت چهارچوبی است که با ادبیات سند تحول بنیادین در پی استاندارد سازی آموزش برای رساندن یک مدرسه به ویژگی های مورد نظر جمهوری اسلامی ایران در چشم انداز 1404 است.

وی گفت: مدل تعالی به دنبال درک ، فهم و ضرورت تقویت و نهادینه سازی روحیه کارجمعی و تیمی واستقرارمدیریت مشارکتی ورهبری به سبک شورایی است.

کمایی اضافه کرد: امسال مدل تعالی درحالی دومین سال ارزیابی بیرونی خودرا سپری می کند که بالنده تر ازقبل درمسیرتکوین گام برمی دارد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش خوزستان خاطر نشان کرد:  ارزیابی پایانی مدل تعالی مدیریت آموزشگاهی ۱۴ آموزشگاه راه یافته به مرحله کشوری دراستان خوزستان درقالب سه تیم ارزیابی از حوزه فنی وزارت و استانهای کرمان ،زنجان ،خراسان رضوی، البرز و حوزه استثنایی وزارت ازشنبه ۱۵مهرماه آغاز شد و روز چهارشنبه   ۱۹مهرماه 96 به  پایان رسید.

کمایی با قدردانی از زحمات تیم ارزیابی کننده و مدارسی که به این مرحله راه یافتند، اظهار کرد: در این فرآیند تجربیات مفید و سازنده ای در راستای کیفی بخشی به مدل تعالی مدیریت به استان خوزستان منتقل شد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :