14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۰۹:۳۹:۰۱
کد مطلب:  7qgdNwHc
با حضوراعضا تشکیل گردید:
پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه

با حضوراعضا،پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه تشکیل گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از سلطانیه،با حضوراعضا،پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه تشکیل گردید.

در ابتدای این جلسه مهدی زمانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان سلطانیه و دبیر شورا  گزارشی از مصوبات جلسات شش ماهه نخست سال 96 این شورا شهرستان سلطانیه ارائه کرد.

وی در ادامه از اهدای 35 دستگاه رایانه به آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه ،توسط نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی ومساعدت  بخشدارمرکزی سلطانیه در آسفالت ریزی محوطه مدرسه دیانت روستای والایش و  قول مساعدت مالی بخشدار باغ حلی بابت کمک پنج میلیون ریالی برای رنگ آمیزی مدرسه شهید سلیمی روستای گوزلدره در زنگ مهر و مقاومت این مدرسه و همچنین اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در خصوص برف روبی سال قبل و تخصیص خودرو جهت بازدید روستاهای صعب العبور تشکر کرد.

مهدی زمانی در ادامه با قرائت دستور پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش ، ضمن بیان این نکته که قطعی در خصوص حامل های انرژی مدارس مطابق با بند 2 مصوب چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان در تاریخ 96/06/29 نخواهیم داشت افزود : امیدواریم ادارات مربوطه همکاریهای لازم در این زمینه را همچون گذشته مبذول دارند.

در ادامه جلسه محمد محمدی معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه گزارشی جامع از استاندارد سازی سیستم گرمایشی  و ایزوگام مدارس شهرستان سلطانیه ارائه نمود.

سپس اعضا به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مورد دستور جلسه که استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان و مسائل مرتبط با فصل سرما بود ، پرداختند.

در پایان محمدیان معاون فرماندار شهرستان سلطانیه و رئیس جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت پذیرفته در خصوص دستورکار جلسه پنجم ، با بیان این مطلب که پتانسیل خوبی برای جذب کمک های مالی مدارس در انجمن اولیا و مربیان و خیرین مدرسه ساز وجود دارد  افزود : می توان با توجه به شرایط کنونی نسبت به جذب کمک های مالی خیرین در بحث حامل های انرژی اقدام نمود.

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه با تصویب 3 مصوبه پایان یافت.

به اشتراک بگذارید :