14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ ۱۲:۳۰:۲۹
کد مطلب:  6y6K0icq
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با فرماندهی نیروی انتظامی استان

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مدیرکل آموزش و پرورش استان با فرماندهی انتظامی استان دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در این دیدار مرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک هفته ناجا و تقدیر از زحمات تمامی نیروهای انتظامی در حفظ امنیت جامعه گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری در گرو تامین امنیت اجتماعی و روانی آن جامعه است و بدون امنیت هیچ رشدی در هیچ جامعه ای رخ نخواهد داد.

  وی افزود: در عرصه تعلیم و تربیت حضور و تلاش نیروهای انتظامی موجب تامین آسایش دانش آموزان و فرهنگیان شده و به عنوان عاملی در توسعه تعلیم و تربیت محسوب می شوند.

تمجیدی رویکرد فرهنگی نیروی انتظامی را تحسین و اظهار داشت: امروزه نیروی انتظامی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی توانسته گامهای موثری در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بردارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بر ضرورت تقویت رابطه بین نهادهای تاثیرگذار در تربیت تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش با مساعدت تمامی نهادها از جمله نیروی انتظامی خواهد توانست به اهداف مورد نظر خود دست یابد.

  در این دیدار سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان زنجان ضمن تشکر از زحمات فرهنگیان استان گفت: زحمات و تلاش های همه فرهنگیان در اقصی نقاط کشور ستودنی و ارزشمند است و بدون این جانفشانی ها هیچ پیشرفتی عاید کشور نخواهد شد.

  وی وجود و حضور نخبگان و عالمان جامعه را مرهون تلاش های معلمان دانست و افزود: اگر کسی امروزه در جامعه ما موفق شده و به مردم خدمات ارزشمندی ارائه می کند بی شک ناشی از زحمات معلمان  جامعه می باشد.

  سردار آزادی با اشاره به آمادگی نیروهای انتظامی در کمک به ساحت تعلیم و تربیت خاطر نشان شد: نیروهای انتظامی امروزه با اشرافیت نسبت به تمامی مسائل اجتماعی و فرهنگی در خدمت دانش آموزان و فرهنگیان استان بوده و این آمادگی را دارند که در تمامی عرصه های مورد نیاز حضور موثر داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :