14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ ۱۱:۰۳:۰۹
کد مطلب:  i2fMnMiE
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهردرجمع مدیران مدارس:
عملکرد مدیران مدارس انعکاسی از دانش، مهارت و ارزشهای آنها است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهردرجمع مدیران مدارس گفت:عملکرد مدیران مدارس انعکاسی از دانش، مهارت و ارزشهای آنها است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ابهر،جلسه مدیران مدارس با حضور موسی رضایی مدیرآموزش و پرورش شهرستان وبهزاد جمادی کارشناس مسئول آموزش ابتدایی استان در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

موسی رضایی  در ابتدای این جلسه از زحمات مدیران در راستای پروژه مهر و تلاش های صورت گرفته برای بازگشایی مطلوب مدارس قدردانی نمود.

وی با تاکید بر لزوم بهره گیری از توان اولیا و مربیان برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت، دوره ابتدایی را شاکله اصلی آموزش و پرورش عنوان کرد و بر استفاده از خرد جمعی برای اداره مدارس و دوری از خود محوری و شخص مداری در حوزه مدیریت تاکید کرد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان ابهر رعایت اخلاق و ارزش های سازمانی را یکی از مولفه های مهم در تحقق  اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عنوان کرد و عملکرد مدیران در مدارس را انعکاسی از دانش، مهارت و ارزشهای آنها دانست.

در ادامه بهزادجمادی کارشناس آموزش ابتدایی استان مدیران و معلمان را راهبران و سیاست گذاران آموزش و پرورش  عنوان کرد و بر لزوم ارتقای  توانمندی های تخصصی مدیران و معلمان تاکید کرد.

وی در ادامه به تبیین برنامه های تدبیر، توسعه عدالت آموزشی و بهبود و ارتقای سطح یادگیری دانش آموزان در حوزه معاونت آموزش ابتدایی پرداخت و با اشاره به این که ملاک ارزیابی برنامه تدبیر عملکرد سال  تحصیلی گذشته است گفت: سال گذشته برنامه تدبیر در 355 واحد آموزشی در سطح استان برگزار و 61 درصد اهداف  محقق گردید.

 

به اشتراک بگذارید :