14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ ۱۰:۵۷:۲۹
کد مطلب:  7QFNe5MR
باحضوررییس اداره مشاوره تحصیلی وتربیتی استان:
گردهمایی یک روزه مشاوران مدارس شهرستان خرم دره برگزارشد

به مناسبت هفته ی بهداشت روان وباحضور رییس اداره مشاوره تحصیلی وتربیتی آموزش وپرورش استان زنجان،گردهمایی یک روزه مشاوران مدارس شهرستان خرم دره برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از خرمدره،به مناسبت هفته ی بهداشت روان وباحضور رییس اداره مشاوره تحصیلی وتربیتی آموزش وپرورش  استان زنجان،گردهمایی یک روزه مشاوران مدارس شهرستان خرم دره برگزارشد.

در این گردهمایی حمید بهبودی رییس اداره مشاوره تحصیلی وتربیتی آموزش وپرورش استان ضمن اظهار رضایت از عملکرد مشاوره ی شهرستان خرم دره گفت:اهمیت سلامت روان و نقش آن در یادگیری امری مهم می باشد که تحقق آن همت والای مشاوران در سطح مدارس را می طلبد.

لعیا جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرمدره نیزدر ادامه از نقش بی بدیل مشاوران در مسائل تربیتی و تحصیلی یاد کرد وگفت: مشاوره رابطه ای است منحصر به فرد که در آن به مراجعه کننده فرصت یادگرفتن، احساس کردن، فکر کردن، تجربه کردن و تغییر دادن به شیوه ای متناسب با خود داده می شود و بر نیاز فرد به رشد، سازگاری، تصمیم گیری و حل مشکل تاکید دارد.

در ادامه این گردهمایی مشاوران مدارس به ایراد مسائل با اهمیت پرداختند و مشکلات موجود در زمینه مشاوره را با مسئولین حاضر در جلسه به اشتراک گذاشتند.

به اشتراک بگذارید :