14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ ۰۸:۴۲:۵۹
کد مطلب:  fAk0Ku3t
در راستای شناسایی و هدایت بهینه استعدادهای دانش آموزان:
تفاهم نامه برنامه ملی شهاب بین آموزش و پرورش و بنیاد نخبگان استان منعقد شد

در راستای شناسایی و هدایت بهینه استعدادهای دانش آموزان و با حضورمرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در محل بنیاد نخبگان، قرار داد اجرایی برنامه ملی شهاب در سال¬تحصیلی (97-96) بین آموزش و پرورش و بنیاد نخبگان استان زنجان به امضا رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان، در راستای شناسایی و هدایت بهینه استعدادهای دانش آموزان و با حضورمرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در محل بنیاد نخبگان، قرار داد اجرایی  برنامه ملی شهاب در سال­تحصیلی (97-96) بین آموزش و پرورش و بنیاد نخبگان استان زنجان به امضا رسید.

تمجیدی در این خصوص گفت : همانطور که در سه سال گذشته این برنامه به بهترین شکل در استان اجرا شده است امیدواریم در سال جاری نیز با حمایت بنیاد نخبگان و تلاش همکاران آموزش و پرورش ، برنامه شهاب در راستای شناسایی و هدایت استعدادهای دانش آموزان به نحو مطلوبی اجرا گردد.

وی همچنین افزود : با هماهنگی معاونت پژوهش و برنامه ریزی و مدرسین استانی برنامه شهاب، دوره های آموزشی معلمین و عوامل اجرائی مدارس در تمامی مناطق چهارده­گانه تا نیمه آبان ماه برگزار خواهد شد.

وحید رشتچی رئیس بنیاد نخبگان استان نیز در رابطه با اجرای برنامه شهاب گفت : طی چند سال گذشته همکاری خوبی بین بنیاد نخبگان و اداره کل آموزش و پرورش در خصوص برگزاری مطلوب این برنامه صورت گرفته است و امیدوارم امسال نیز به همین منوال ادامه یابد.

 وی افزود: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اعتبار لازم برای اجرای برنامه در زمان اعلام شده طبق قرار داد تامین گردد.

به اشتراک بگذارید :