3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ ۱۵:۲۶:۳۱
کد مطلب:  PzoIM2ZX
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
نزدیک به 24 هزار نفر دانش آموز در سال گذشته از سرزمین های نور بازدید کردند

نشست مشترک فرماندهان سپاه و روسای مناطق 21 گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران جهت برنامه ریزی اردوی راهیان نور، سال تحصیلی 97-96 در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: امروز وظیفه ما در قبال نظام شکوهمند انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس ، انتقال این فرهنگ به نسل جدید است و باید در راستای آشنا کردن نسلی گام برداریم که دوران دفاع مقدس را درک نکرده است.

وی با اشاره به اینکه این یک حرکت جهادی است ، تاکید کرد: باید بسیجی وار تلاش کرد تا با ایجاد همدلی ، تعامل ، وحدت و انسجام در رسیدن به اهداف این سفر معنوی موفق عمل کنیم.

فولادوند با تاکید بر اینکه چیزی در حدود 24 هزار نفر دانش اموز سال گذشته از سرزمین های نور بازدید به عمل آوردند، یادآور شد : از این تعداد 10 هزار و 37 نفر دانش آموز پسر و 13 هزار و 513 نفر دانش آموز دختر را تشکیل می دادند که در 5 مرحله به  سرزمین های نور اعزام شدند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: در این اردوهای معنوی چیزی در حدود 921 نفر همراه فرهنگی ، 501 نفر روحانی و 423 نفر راوی به عنوان عوامل اجرایی در خدمت دانش آموزان عزیز بوده اند.

گفتنی است ،در این جلسه حاضرین پیرامون مسائل و مشکلات موجود وتلاش در جهت بالا بردن سطح کیفی سفر با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :