14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ ۰۸:۳۱:۵۷
کد مطلب:  E68ToXJC
معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان زنجان درناحیه یک:
باطل السحر فضای مجازی آگاه سازی است

محمود عباسی معاونت فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در مراسم قرائت پیام مهر؛ که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دبیرستان تیزهوشان دوره اول متوسطه ناحیه 1برگزارشد؛ گفت: دانش آموزان باید مراقب دام ها در فضای مجازی باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ناحیه یک،صبح دیروزمراسمی تحت عنوان قرائت پیام مهر به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی با شرکت مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان و جانشین فرماندهی انتظامی استان در دبیرستان شهید بهشتی یک آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان برگزار شد .

محمود عباسی معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در این مراسم گفت: یک زمانی نیروهای انتظامی مشغول دفاع از مرزها بودند و رو در روی دشمن بعثی می جنگیدند؛ معبر ها را باز می کردند و روی مین می رفتند و جان خود را برای میهن اسلامی فدا می کردند. عباسی ادامه داد و گفت: چند سالی است که در دنیا چرخشی در جنگ ها اتفاق افتاده وجنگ حاضر جنگ نرم می باشد و خوشبختانه نیروی انتظامی هم استراتژی خود را از جنگ سخت به جنگ نرم کشانده است.

عباسی اضافه کرد: سیاست بنیادین که در آموزش و پرورش در حال اجرا می باشد اصلاح فرهنگ در زندگی روزمره می باشد. وی گفت: تا زمانی که فرهنگ اصلاح نشود مسائل و مشکلاتی را در جامعه خواهیم داشت. عباسی تصریح کرد: دستگاه فرهنگی آموزش و پرورش سنگ زیرین آسیاب می باشد وما در دستگاه تعلیم و تربیت نهایت تلاش خود را برای  تعامل با نیروی انتظامی جهت ریشه کن کردن آسیب های فضای مجازی به کار خواهیم بست.

عباسی در پایان اظهارداشت:آموزش و پرورش دنبال ارتقاء سلامت روان دانش آموزان و خانواده ها ست و باطل السحر فضای مجازی آگاه سازی است.

به اشتراک بگذارید :