14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ ۱۲:۰۲:۴۸
کد مطلب:  HXRtsyPX
معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان زنجان مطرح کرد:
پیگیری مشکلات پروژه فرهنگیان زنجان از طریق وزارتخانه

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: مشکلات پروژه فرهنگیان زنجان از طریق وزارتخانه در حال پیگیری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از فارس،یعقوب‌‌علی عبادی در گفت‌و‌گویی اظهار کرد: پیگیری تعیین تکلیف پروژه مسکن مهر فرهنگیان در استان زنجان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش برای حل مشکل پروژه فرهنگیان نامه‌نگاری با وزارت آموزش  و پرورش داشته است، افزود: در همین نامه‌نگاری‌ها از وزارت آموزش و پرورش درخواست شده تا با تعامل خود با وزارت راه و شهرسازی مشکل مسکن فرهنگیان را رفع کند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه با نامه آموزش و پرورش استان زنجان نامه‌نگاری بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت مسکن اتفاق افتاده است، افزود: وزارت آموزش و پرورش از مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی درخواست تشکیل جلسه برای رسیدگی به مشکل مسکن فرهنگیان استان زنجان را داشته است.

عبادی با اشاره به اینکه واگذاری واحدهای پروژه مسکن فرهنگیان آغاز شده و واحدها در حال تحویل است، عنوان کرد: بنا به وعده پیمانکار واگذاری واحدهای تک‌خوابه تا 15 آبان‌ماه به پایان رسیده و تحویل واحدهای دو خوابه از آذر‌ماه سال‌جاری آغاز می‌شود.

شایان ذکر است، پروژه مسکن فرهنگیان یکی از پروژه‌های با عمر بالای 10 سال در استان زنجان است که با وجود اعتراضات شدید صاحبان واحدها و تجمعات چند باره این افراد هنوز سرنوشت این پروژه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به اشتراک بگذارید :