15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ ۱۰:۱۳:۲۷
کد مطلب:  7SZWngzW
به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت

علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش هفته ناجا را به فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ایوان تبریک گفت.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان  ایوان ، علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان  به اتفاق اعضای شورای معاونین ، روز یکشنبه شانزدهم مهر ماه 96 با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کردند.در این دیدار که به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت ابتدا پناهی با تبریک این ایام از زحمات مستمر و بی دریغ پرسنل  خدوم نیروی انتظامی در جهت رفاه و امنیت جامعه مطالبی ایراد نمودند.

علیرضا پناهی از همکاری نیروی انتظامی در ایام باز گشایی مدارس  ، نظارت آنان  در ساعات شروع و تعطیلی مدارس  و برخورد لازم با افراد مزاحم در این ساعات قدر دانی کرد و عنوان نمود: با تلاش خستگی ناپذیر نیروی انتظامی ، الحمدلله مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته است.

 پناهی با اشاره به مقوله ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی یاد آور شد: در سال جاری هم مثل سنوات گذشته به تعامل و همکاری نیروی انتظامی نیازمندیم.

در ادامه این دیدار، سرهنگ سعید عالیپور فرمانده نیروی انتظامی ایوان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش و پرورش ایوان گفت:هدف نیروهای انتظامی ایجاد نظم و امنیت کامل در جامعه است و دانش آموزان حق دارند محیط خانه تا مدرسه و بالعکس را در امنیت باشند و ما در صدد هستیم تا رسالت خویش را به درستی انجام دهیم . ایشان آمادگی پرسنل تحت امر خود را جهت آموزش در مدارس  به منظور جلوگیری از آسیب های اجتماعی، همیاران پلیس و مقررات راهنمایی و رانندگی اعلام کرد.

 

به اشتراک بگذارید :