26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ ۱۰:۰۵:۱۴
کد مطلب:  utwx5vBV
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
هفته ملی کودک باید خاطره‌انگیز و به‌یاد ماندنی شود

مدير عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: در برنامه‌های هفته ملی کودک به دنبال این هستیم که برای کودکان در جای جای میهن پهناور و در این هفته لحظه‌های خوب و به‌یادماندنی بسازیم.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، علیرضا حاجیان‌زاده گفت: به اعتقاد ما بچه‌ها هدیه‌های خدا هستند که نزد ما به امانت گذارده شده‌اند و باید تلاش کنیم با مراقبت‌هایمان امانتداران خوبی برای خدای مهربان باشیم.

 

وی با اشاره به شعار امسال هفته‌ ملی و روز جهانی کودک با عنوان «هر کودک نشانی خداست...» افزود: این بدان معناست که در ذات کودکان و نوجوانان پاکی، مهربانی و محبت نهاده شده که تمام آن ویژگی‌های پروردگار بی‌همتاست.

 

مدیرعامل کانون اضافه کرد: کودکان و نوجوانان دانایی، توانایی، زیبایی و... را دوست دارند و این‌ها نیز ویژگی‌های خداست. اوست که دانای مطلق است، قادر متعال است و زیباست و زیبایی را دوست دارد.

 

وی در ادامه خطاب به بچه‌ها یادآور شد: برنامه‌های جذاب هفته‌ ملی و روز جهانی کودک را از سوی کانون با همراهی و همکاری سایر نهادهای فعال این حوزه در تهران و سایر استان‌های کشور برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنیم تا برای کودکان و نوجوانان در جای جای میهن پهناور در این هفته لحظه‌های خوب و به‌یادماندنی بسازیم.

 

گفتني است؛ ویژه‌برنامه‌های روز جهانی و هفته‌ ملی کودک از روز 15 مهر در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران و بیش از یک‌هزار مرکز فرهنگی‌هنری کانون در سراسر کشور آغاز شده و تا پایان روز 21 مهر ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :