14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۱۳:۵۹:۴۲
کد مطلب:  HXV5kqfk
معاون آموزش ابتدایی استان به مناسبت روز جهانی کودک :
کودک باید در فضایی سرشار از شادی ، مهربانی ، محبت و تفاهم بزرگ شود

اصغر بیات معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان زنجان به مناسبت روز جهانی کودک گفت: کودک باید در فضایی سرشار از شادی ، مهربانی ، محبت و تفاهم بزرگ شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،برنامه‌ های ملی روز کودک از ۱۵ تا ۲۱ مهر همزمان با سراسر کشور در استان زنجان برپا می‌ شود .

اصغربیات با اعلام خبر مذکور و تبریک روز کودک به کودکان، اولیاء و مربیان گفت:روز جهانی کودک بهانه ای برای فهم دنیای کودکان است؛ برای ورود به این جهان باید آگاهی های خود را فراموش کنیم و با ناآگاهی های کودکانمان همراه شویم. آموختن زبان کودکانه نیز قدم بعدی است.

وی افزود یونیسف شعار امسال روز جهانی كودك  را فرزند پروری مثبت و جامعه ‌ایمن اعلام كرده است که در این راستا بایستی مادران و سرپرستان باید از دانش و اطلاعات لازم در زمینه مهارت های فرزند پروری مثبت برخوردار شوند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان زنجان تصریح کرد: شعار هفته ملی کودک در سال ۱۳۹۶ تحت عنوان «هر کودک نشانه ‌ای از خداست»  از سوی دست اندرکاران و فعالان حوزه کودک در ایران تعیین شده است و برنامه‌ های گرامیداشت این هفته با توجه به این شعار و چارچوب تعریف شده  در سراسرکشور برپا می ‌شود .

بیاتتاکید کرد:ما باید بدانیم روز كودك فقط یك جشنواره نیست بلكه این مناسبت، فرصتی برای ساختن جهانی شایسته برای كودكان می باشد. وظیفه ما این است شرایطی را فراهم نماییم تا بهترین احساس ها را تقدیم نوگلان زندگیمان نماییم چرا که کودکان خالق زیباترین احساس‌ ها و عشق ‌ها هستند.

به اشتراک بگذارید :