14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۰۸:۱۲:۳۶
کد مطلب:  MwJpph0m
با حضورمعاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان:
دوره آموزشی ضمن خدمت "تناسب اندام از طریق ورزش" برای آموزگاران دوره اول ابتدايي استان برگزارشد

دوره آموزشی ضمن خدمت "تناسب اندام از طریق ورزش" برای آموزگاران دوره اول ابتدايي استان،باحضور ذبیح اله تاراسی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان زنجان برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان، دوره آموزشي تناسب اندام و ارتقاء سلامت از  طریق ورزش به مدت 8 ساعت براي 600 نفراز آموزگاران آقا وخانم دوره اول ابتدايي در محل سالن همايش هاي بين المللي روزبه ( بيمارستان آيت االه موسوي ) برگزار گرديد .

 ذبيح اله تاراسي دراین دوره ضمن تاکید برلزوم تحرک و شادابی در محیط های آموزشی گفت :این دوره آموزشی به منظور ايجاد شادي و نشاط و پیشگيري از كم تحركي در دانش آموزان،با همكاري معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان برگزار می گردد.

وی افزود: ايجاد تحرك و انجام فعاليت بدني جهت كسب تناسب اندام از ارکان اساسی داشتن زندگی سالم انسان در جامعه امروز محسوب می شود.

معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش وپرورش استان تصریح کرد : از آنجا که مدرسه به عنوان خانه دوم محسوب  مي شود و آموزگاران نقش مؤثري در پيشگيري از چاقي دانش آموزان دارند ، لازم است به منظور ايجاد شادي و نشاط و پیشگيري از كم تحركي در آنان مطالبي براي حفظ تناسب اندام از طريق حركات كششي ساده در كلاس درس بياموزند.

به اشتراک بگذارید :