16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۰۷:۵۵:۳۴
کد مطلب:  0qrA37ti
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد:
انجمن اولیاء و مربیان محور اصلی توسعه مشارکت همگانی در آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش گفت: انجمن اولیاء و مربیان بازوان توانمند مدیران در بحث تعلیم و تربیت در مدارس هستند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، جلسه ی شورای انجمن اولیا و مربیان استان با حضور اعضا روز چهارشنبه 12 مهرماه در محل سالن جلسات آموزش و پرورش استان  با محوریت گرامیداشت(( هفته ی پیوند، 24 تا 30)) مهرماه برگزار گردید.

 در این جلسه علی بیرانوند، مدیرکل آموزش و پرورش استان، در خصوص ارزش و اهمیت کار انجمن اولیا و مربیان در مدارس و لزوم توجه بیشتر مدیران به نقش و فعالیت اولیا در پیشبرد اهداف مقدس نظام تعلیم و تربیت بیاناتی ایراد نمودند.

مدیرکل آموزش و پرورش اظهار نمود: انجمن اولیاء و مربیان بازوان توانمند مدیران در بحث تعلیم و تربیت در مدارس هستند

ایشان تصریح کرد: یکی از سیاست های محوری آموزش و پرورش بحث توسعه ی مشارکت های همگانی است که با استفاده از ظرفیت های انجمن اولیاء و مربیان تحقق می یابد

وی همچنین هدف اصلی از تشکیل انجمن های اولیا ومربیان را همفکری، همکاری و هم سویی این دو نهاد مهم ( خانه و مدرسه ) در امر تربیت کودکان و نوجوانان دانست.

سپس حجت رشیدی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین ع، دستور کار جلسه و برنامه های هفته ی پیوند انجمن اولیا و مربیان را اعلام نمود.

در پایان حاضران به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خویش در خصوص فعالیت های انجمن اولیا و مربیان پرداختند و بر توجه بیشتر به آموزش استفاده ی بهتر از فضای مجازی در آموزش اولیا و کلاس های آموزش خانواده تاکید نمودند.

لازم به ذکر است در هفته ی ((پیوند انجمن اولیا و مربیان از 24 تا 30 مهرماه)) ، برنامه های متنوعی در شهرستان ها و مناطق تابعه ی استان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :