10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۳:۰۰:۲۸
کد مطلب:  s13Mx5PC
مدیر آموزش و پرورش شوشتر خبر داد:
افتتاح 6 واحد آموزشی با اعتبار 5 میلیارد تومان در بخش شعیبیه شوشتر

مدیر آموزش و پرورش شوشتر گفت: با حضور آیت اله موسوی جزایری، 6 مدرسه که توسط دفتر آیت اله سیستانی در بخش محروم شعیبیه شهرستان شوشتر ساخته شده مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش شوشتر، علیرضا معینی اظهار کرد: در راستای ساخت پروژه های آموزشی تحت فرمان آیت اله العظمی سیستانی در خوزستان، 6 مدرسه در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر مورد بهره برداری قرار گرفت.

در مراسمی که بدین منظور در مدرسه حضرت مسلم ابن عقیل روستای ابوگروا با حضور اختیاری نماینده آیت اله سیستانی، اعضای هیئت مدیره موسسه راه ایمان استان تهران، فرماندار و مسئولین شهرستان در بخش شعیبیه  برگزار شد، آیت اله جزایری طی سخنانی از اقدام حضرت آیت اله سیستانی، نماینده ایشان در کشور، هیئت مدیره موسسه راه ایمان و سایر دستگاه هایی که در انجام این امر خیر خواهانه مشارکت داشتند کمال تقدیر و تشکر را به عمل آوردند.

اختیاری، نماینده آیت اله سیستانی در همین رابطه در سخنانی اظهار داشت: چندین سال قبل خدمت معظم له بودیم و ایشان برای نخستین بار مرا متوجه خوزستان کرده و از بنده خواستند تا ضمن حضور در نقاط  مختلف، به ساخت مدارس در مناطق محروم این استان اقدام کنیم.

 

گفتنی است: این مدارس در روستاهای: عیله 1، قلعه جاسم، عبدالسید مریوش، ابو طیور و ابو گروا 1، با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد تومان ساخته شده است.

به اشتراک بگذارید :