14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۰:۴۴:۵۳
کد مطلب:  fAJCTpSa
به منظورخدمات‌رسانی سریع دندان پزشکی به دانش‌آموزان:
کلینیک سیار دندان‌پزشکی در دبستان شهید مدرس ناحیه ی دو زنجان افتتاح گردید

به منظورخدمات‌رسانی سریع دندان پزشکی به دانش‌آموزان،کلینیک سیار دندان‌پزشکی در دبستان شهید مدرس ناحیه ی دو زنجان افتتاح گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از ناحیه دو،به منظورخدمات‌رسانی سریع دندان پزشکی به دانش‌آموزان،کلینیک سیار دندان‌پزشکی در دبستان شهید مدرس ناحیه ی دو زنجان افتتاح گردید.

در این مراسم که با حضور سیدبیوک موسوی معاون سیاسی‌امنیتی استانداری و دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم‌ پزشکی زنجان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، حسن مظفری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو زنجان گفت: دبستان شهید مدرس با پرورش دانشمندان و هنرمندان بزرگ، یکی از مدارس پرافتخاراین ناحیه است.

وی با تشکر از مسئولان علوم پزشکی به خاطر افتتاح کلینیک سیار دندان‌پزشکی در این مدرسه، افزود: ارائه‌ی خدمات پزشکی، اجتماعی و فرهنگی، مذهبی و ... توسط ادارات و ارگان‌های مختلف دولتی و غیردولتی به دانش‌آموزان، و همراهی و همدلی با مدارس، گامی بزرگ در جهت رسیدن به اهداف والای تعلیم و تربیتی جمهوری اسلامی ایران بوده، و از ارزشمندترین کارهای اجتماعی و دینی است.

لازم به ذکر است پس از خدمت‌رسانی کلینیک سیار دندان‌پزشکی به تمام دانش‌آموزان این مدرسه، این واحد سیار در دیگر مدارس ناحیه دونیز به فعالیت خواهد پرداخت.

به اشتراک بگذارید :