22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ ۱۰:۰۷:۲۷
کد مطلب:  Fwb1hTLk
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
عملیاتی شدن برون سپاری فعالیت های سوادآموزی باید در دستور کار جدی قرار گیرد

جلسه کارگروه برون سپاری فعالیت های سوادآموزی ملارد، با حضور سعید شهریاری معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و محمد قادری تفرشی مدیر آموزش و پرورش ملارد تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، سعید شهریاری معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به اجرای هرچه سریع تر امور مربوط به برون سپاری فعالیت های سوادآموزی در مناطق شهرستان های استان تهران ،تاکید کرد: تمام فعالیت های کارگروه واگذاری می بایست مستند سازی شود و به تصویب تمام کارشناسان عضو کارگروه برسد تا در زمان مورد نیاز در اختیار بازرسان قرار گیرد.

 

وی افزود: همه کارشناسان عضو کارگروه برون سپاری فعالیت های سوادآموزی لازم است از تمامی مراحل اجرایی شدن آن اطلاعات کافی داشته باشند و با بررسی همه جانبه موضوعات مختلف آن نسبت به تصویب و تایید موارد طرح شده در جلسات کارگروه اقدام نمایند.

 

در این جلسه موضوعات مختلف مربوط به نحوی واگذاری فعالیت های سوادآموزی مطرح و توضیحات لازم به اعضا ارائه شد تا در اسرع وقت نسبت به اجرایی شدن آن اقدام لازم صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :