14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ ۰۹:۰۹:۲۹
کد مطلب:  R8MG7JCG
باحضورفرماندارزنجان ومدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان:
آیین بازگشایی دبیرستان معارف ناحیه دو زنجان برگزارشد

باحضورفرماندارزنجان ومدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان ومسئولین آموزش وپرورش ناحیه دو آیین بازگشایی دبیرستان معارف این ناحیه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل ازناحیه دو،آیین بازگشایی دبیرستان معارف با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد.

حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان در این مراسم، با گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس و شروع مهرماه، گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری آیت‌الله خامنه‌ای نیز فرموده‌اند، مدارس معارف و علوم اسلامی از بهترین مدارس برای تحصیل و تهذیب نفس هستند، بنابراین ما با اشتیاق و تمام توان باید از این مدارس حمایت کنیم.

همچنین رسول بیات فرماندار زنجان در بخش دیگری از این آیین، اظهار داشت: تربیت دانش‌آموزان با فرهنگ قرآنی به طور عموم، و تربیت دانش‌آموزان متخصص در علوم اسلام و قرآن از افتخارات آموزش و پرورش کشورمان است.

محمود رنگرز مدیر دبیرستان معارف نیز در ابتدای این مراسم ضمن خوشامدگویی به میهمانان و گرامیداشت سال تحصیلی جدید، گفت: در سایه‌ی برنامه‌ریزی و کوشش، با تمام توان سعی می‌کنیم به احیا و شکوهمندی این دبیرستان بپردازیم و در این مسیر چشم‌انتظار یاری مردم و مسئولین هستیم.

به اشتراک بگذارید :