14 ربیع‌الاول 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ ۱۰:۲۲:۵۸
کد مطلب:  Zpr40aiB
به نقل از اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی استان:
کلنگ احداث مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه نمونه بسیج شهرزنجان به زمین شده است

اداره مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش وپرورش استان ازکلنگ زنی احداث مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه نمونه بسیج شهرزنجان خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرروش استان زنجان ،  در آخرین روز از هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولین آموزش و پرروش ، نوسازی و تجهیز مدارس و بسیج سپاه زنجان ، مراسم کلنگ زنی احداث مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه نمونه بسیج به زمین زده شد.

مدرسه غیردولتی نمونه بسیج در 2 فاز و با 7 هزار و 400 متر مربع،در شهرک اندیشه شهر زنجان ساخته خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش آموز ، با بیان اینکه دانش آموزان سرمایه های اصلی این کشور و انقلاب هستند گفت: تعلیم وتربیت مهمترین بخش از زندگی آنان است.

سردار کرمی با گرامیداشت یاد شهید حججی، این شهید  را تربیت یافته مکتب انقلاب ، اسلام ، امام و ولایت خواند و افزود: برای ادامه این مسیر و تربیت چنین جوانانی که روحیه انقلابی و عاشورایی دارند باید به موضوع تعلیم و تربیت به نحو احسن پرداخته شود.

گفتنی است ؛ فاز اول این مجتمع آموزشی با زیر بنای  3 هزار و 400 متر مربع  با 18 کلاس،  برای مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و فازدوم این مجتمع نیز همزمان با فاز اول در 4 هزار متر مربع فضای آموزشی با 18 کلاس برای مقاطع تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم احداث می گردد وقرار است کار ساخت این مجتمع تا مهرماه سال آینده به پایان برسد.

به اشتراک بگذارید :