26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ ۱۳:۳۳:۱۷
کد مطلب:  VIiQgnlU
همزمان با سراسر کشور :
در حرم مطهر حضرت امام (ره) 5 هزار دانش آموز سوگواره احلی من العسل را برپا کردند

همزمان با سراسر کشور مراسم سوگواری "احلی من العسل" با حضور دانش‌آموزان پسر مناطق شهرستانهای استان تهران در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، به مناسبت شهادت حضرت قاسم (ع) شهید نوجوان 13 ساله کربلا، اجتماع دانش آموزان عاشورایی شهرستانهای استان تهران با عنوان احلی من العسل همزمان با سراسر کشور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.
این سوگواره  با حضور مهدی فیض معاون  پروروشی و فرهنگی ، محمد رضا مسیب زاده مدیر کل قرآن ،عترت و نماز، مسعود شکوهی مدیر کل تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش و عبد الرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانها ی استان تهران  و روسای مناطق و شورای معاونین شهرستانهای استان تهران  در حرم مطهر اما م خمینی (ره) برگزار شد.
اضافه می شود مناطق ناحیه یک و دو شهر ری ، کهریزک ، چهاردانگه و اسلامشهر با 5 هزار دانش آموز پسر دوره اول متوسطه در این مراسم شرکت کردند. و دیگر مناطق شهرستانهای استان تهران در مصلی های مناطق این سوگواره را برگزار کردند .
شایان ذکر است مراسم تعزیت و سوگواری سید و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) و شهادت حضرت قاسم (ع) به صورت همزمان با سراسر کشور با عنوان احلی من السعل در روز ششم محرم برگزار شد .
 

به اشتراک بگذارید :